Tillbaka i ny skepnad.
5 kommentarer so far
Lämna en kommentar
27/07/2009, 11:16
Filed under: Allmänt | Etiketter: Jag - Carolina, ny blogg, thelawofcarolina.wordpress.com
Filed under: Allmänt | Etiketter: Jag - Carolina, ny blogg, thelawofcarolina.wordpress.com
Den nya bloggen har sett dagens ljus. Den är dock fortfarande under uppbyggnad så jag hoppas ni har förstående för detta. Varmt välkommna in. Jag – Carolina
5 kommentarer so far
Lämna en kommentar
Fin blogg du hadde?bloggat länge?
Kommentar av ChatZone.se 31/07/2009 @ 22:20jag driver sidan chatzone.se och just nu bjuder vi in lite bloggerskor hos oss
vi ger ut gratis guldmedlemskap om du reggar dig via denna länk : http://www.chatzone.se/R/66516050.aspx
hos oss kan du enkelt skapa en egen profil där du kan promota din bloggadress
och få mer besökare till din blogg.
Heej!! Ååå vad kul att du är igång med en ny blogg. Det var ett kort uppehåll du hade med bloggandet. Ser fram emot att följa dej, barnen o JS. Varm kram!!
Kommentar av Kacka 04/08/2009 @ 10:38Hej
Kommentar av ann 29/04/2010 @ 15:13Har hittat till din blogg. jag har läst lite om vad du varit med om och jag känner igen mig. Min man är sjuk i obotlig cancer och är fn mycket sjuk. Vi vet alla hur det kommer att sluta men om det blir i veckan eller om 4 mån vet vi inte. Jag har dessutom 2 barn som har kronisk reumatism med allt vad det innebär, Jag tycker du är jättestark och jag kan bara önska att jag när den dagen kommer uppnår till din styrka.
kram till dig och dina barn
Hej Ann.
Jag känner verkligen med dig och jag vet vilken resa du är på nu och resan som kommer. Vill du får du gärna maila mig, behöver du skriva av dig, fråga något så finns jag här för dig.
Kommentar av Jag - Carolina 30/04/2010 @ 7:59Alla mina tankar till dig, din man och barnen.
Varma kärlekskramar Carolina
Hej Carolina!! D
Jag har tänkt så länge att jag skulle skriva till dig men det har varit så himla mycket med allt. I somras närmare bestämt den 26 juli dog min man. Han somnade in och jag var där… nu har det gått 3 månader och jag har ff svårt att förstå vad som hänt. men sakta flyter vardagen på. Det är så otroligt mycke runt omkring hade aldrig kunnat föreställa mig det trots att jag trodde att jag var ”beredd” så var jag inte det. Min största undran är nog: Hur gör man för att gå vidare? ingen kan nog svara på den och framför allt ingen som inte varit med om en sådna resa som vi!!
Kram
Kommentar av ann 20/10/2010 @ 8:19