2 A new life


Vinn ekologiska kläder från Ping Pong
13/04/2010, 17:54
Postat i: Barnen, Bilder, Tävlingar | Etiketter: , , ,

Nu lottar vi ut fina kläder från Ping Pong Barnkläder. Tävlingen är enkel, skriv här i bloggen vilket plagg du vill vinna. Har du en blogg eller facebook skriver du om tävlingen där. Du får gärna låna bilden. Vi vill oxå att du länkar till http://www.pingpongbarnklader.se/ och min blogg, thelawofcarolina.wordpress.com


5 kommentarer än så länge
Lämna en kommentar

Hejsan!
Jag skulle hemskt gärna vinna bad capen, till min syster son! Jag tycker om att ta med honom i simmhallen, och ge min syster lite tid för sig själv, så det kunde vara perfekt att ha den till honom hoss mig!

Kommentar av louise

Hejsan!
Jag är en ung ensamsående mamma till 2, som studerar för att ge mig själv och mina pojkar ett bättre liv! Ibland kan det dock vara lite svårt atfå ekonomin till att gå ihop.. Därför hoppas jag verkligen att jag har lite tur i denna tävling! Det kunde verkligen vara kul att få något nytt till min yngsta!
jag skulle gärna vilja ha gullunge tröjan med lång ärm den är jättefin!I den törsta storleken

Kommentar av jennie

Jag tycker om den blå fleece jackan med alfons tryck på(str 86) Den skulle se jätte söt ut på min lillebror!

Kommentar av maxwell

Jag har blivit mamma för första gången och de ville vara kul att vinna lite till min lilla pojke.
Jag skulle gärna vilja vinna Alfons Åberg jeansen med mudd storlek 86.

Tackar!

Kommentar av Josephine

Fin blogg du har!

Kommentar av Thessan




Lämna en kommentar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

You are commenting using your Twitter account. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

You are commenting using your Facebook account. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s



Follow

Get every new post delivered to your Inbox.